Avatar uživatele
k.moravcova

Poradí mi prosím někdo s názvem filmu?

Stručnější popis filmu: Dívka měla s rodiči cateringovou firmu. Další postavou je chlapec který byl modelem. Jeho otec ho zneužíval a nakazil ho HIV. Chlapci se poté projevila roztroušená skleróza.

Zajímavá 0 před 67 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Názov filmu musí byť ľahko zapamätateľný a nemal by byť v rozpore s myšlienkou témy.
Z vášho príliš stručného popisu odpudzujúcej témy filmu HIV ale necítim myšlienku témy. Akým smerom sa v príbehu uberáte? Je to klasická Lovestory, alebo psychohoror, či sonda spoločnosti, alebo dokonca populárnovedecké pojednanie? To v popise témy necítim.
Názov musí upútať, udržať si tajomnosť a veľa neprezradiť (pokiaľ nejde o vedeckú prácu), aby neodstrašil potencionálneho diváka, ale udržal jeho záujem v napätí.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Katka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Je mi to líto, ale i přes intenzivní hledání, nepodařilo se mi najít film, který by přesně odpovídal Vámi poskytnutému popisu. Mohlo by však pomoci, kdybyste poskytl více informací. Jsou žánr filmu, herci, kterého roku byl film natočen, název režiséra, krajina produkce nebo nějaké další specifické detaily? Všechny tyto informace mohou pomoci při hledání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

1 – Vaša otázka znie tak, akoby ste hľadali názov pre váš film
2 – Pokiaľ hľadáte film podľa tohto stručného popisu, je dobré napísať slová: Hledám film.

Nový příspěvek