zjentek

Proč zase sakra všude houkají sirény? Slyším to od Opavy i od Ostravy!

Do prčic tak člověk už je takt dost vyplašený ze všech těch světových požárů a do toho ještě budou pouštět sirény, i když nevidím žádný kouř? TVL ve mně úplně cuklo a z těch všech tragédií po celém světě ve mě cuká čím tím víc! To je něká nová záliba vlád, plašit pro nic člověka? Až se cigárama třeba ukuřim, tak jsem umrtev. Co na tom připomínat? Bože dej klidu klidné duši i s Aspergerem… a bo tady není ani datum a čas, tak jen tak informačně: Je pondělí poledne, NE STŘEDA!

Nejlepší odpověď
iceT

Že by proto? U nás taky houkaly sirény…
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/kube­rovu-pamatku-pripomenou-sireny-40311660

Další odpovědi
annas

Houkání sirén připomnělo rozloučení s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou. Výraz státního smutku.

Ráno to připomínali ve Studiu 6., včera večer ve zprávách.

jankvapil9

Božínku vy jste citlivka. Hned konec světa. Příště by stačilo místo odpovědi.cz sem tam se podívat i na zprávy.

Ametyst

A teď si představ tu hrůzu, že bys měl doma barevnou televizi. Ty bys neusnul.

Edison

A to ani neznaj základní signály!! Co budou dělat, až ta apokalypsa skutečně přijde???

zjentek

Aha. Tak děkuji za vysvětlenou. Výraz státního smutku… Mno… Nakonec on je občan už tak zblblý a smutný, že by mu klidně mohli zahoukat každej den, proč ne..

elkon

Stačí sledovat zprávy.

Ametyst

Zprávy jsou obvykle nanic. Člověk se ani nedozví, že impeachment v USA selhal, co řekl Boris Bruselu. Zato se dozví, co se šustne v Koreji…

cochee

Ale dozví. To ale musíš sledovat seriózní zprávy a ne ty zvířátkové sr@čky z Novy a podobných stanic.

Edison

Tak mu to nevnucuj… Nevědomost je sladká a realita pak překvapivá. To, že žaloba na Trumpetistu selže bylo jasný od samýho začátku. Ale to taky nemohl zachytit…