JežíšKristus

Rakousko se blíží k lockdownu neočkovaných, mělo by ČR zavést stejné opatření?

https://www.in­fowars.com/pos­ts/austria-moves-closer-to-imposing-lockdown-on-the-unvaccinated/
Neočkovaní v Rakousku nebudou moci jít (ani s testem) do kin, restaurací, ski areálů, kadeřnictví, hotelů, divadel a na akce, kde je více než 25 lidí. Mělo by se to stejné zavést i v ČR? V březnu bylo méně nakažených než dnes, a byl plný lockdown… V polských LGBT-free zónách fungují již obdobná opatření roky, a lidé také žijí…

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je to dost nebezpečné: mohlo by se provalit,že infekci šíří očkovaní, a že byli stejně tak podvedeni: prý žádné roušky, žádné testování. 🙂 Věřte vládám: ty nepřiznají, že jejich systém nefunguje.

Další odpovědi
zjentek

Určitě, už tak se rozumným mezi hovězím nežije snadno a těch několik rozumných na každé jedno malé město hovězího tam očividně trpí, tak proč je neizolovat zcela. Kdyby bylo po mým, určil bych rozumným přesné hodiny jejich svobodného pohybu, třeba mezi 1 AM a 4 AM. V ostatním čase by se jako obvykle normálně pohybovalo hovězí a stavělo by dále ekonomiku, jak byli naučeni. A aby vše bylo fér, v tomto ranním čase bych hovězí zakázal úplně, aby na světě byl denně taky alespoň malý časový úsek absolutní svobody a údobí bych pojmenoval novým termínem čas netupobility.

Pepa25

  1. infowars fakt nejsou vhodný zdroj informací, co skutečně zavádějí je lepší si přečíst zde: https://www.o­esterreich.gv­.at/themen/co­ronavirus_in_o­esterreich/Rechtlic­he-Grundlagen.html nebo na nějakém jiném seriózním webu
  2. podle mého osobního názoru má být podmínkou účati na masových akcích PCR test, a to pro všechny

paul1

Je to takové na hraně, ale já to chápu tak, že chtějí lidi navést na to, aby se dali konečně naočkovat a tím chránili sebe před komplikovaným průběhem onemocnění, aby nedocházelo k zahlcení nemocnic covidovými pacientmi, aby nezabírali míst těm lidem, kteří potřebujú nutně lékařskou pomoc a v neposlední řadě ulehčili práci zdravotníkům, kteří jsou za součastného stavu přetíženi.

Dochy

Nevím jak to budou mít v Rakousku, ale segregace na očkované a neočkované jen dál rozděluje a rozeštvává veřejnost, místo toho, aby se lidi konečně spolu domluvili a začali normálně žít.

A je blbost nařizovat různá „ochranná“ opatření jen pro očkované, když víme, že očkování má účinnost výrazně nižší, než 100%. Současná opatření v ČR (kromě roušek, které jsou pro všechny stejné) nepovažuji za opatření pro boj s infekcí, pouze za opatření k boji proti neočkovaným.