zvonisek

Stalo se vám někdy, že vás mrkev pozdravila? Byla slušně vychovaná a odpověděla na váš pozdrav?

Jednou jsem potkala jednu mrkev a ta mi na můj pozdrav neodpověděla, zřejmě byla nevychovaná, protože jinak mi většinou odpovídají celer, petržel i mrkev.

Nejlepší odpověď
annas

Není mrkev jako mrkev. Na jednom obrázku jsem viděla usmívající se mrkev. I někdy stačí místo pozdravu se usmát, nebo zamávat>

I na vás se mrkev nejen usměje ale i zamává.

https://pixer­s.cz/obrazy-na-platne/s-usmevem-mrkev-kreslena-postavicka-waving-na-pozdrav-62581502

Stejně tak se usmívá hrášek, protože je mu v lusku dobře. Nehádá se s ostatními na rozdíl od společenství lidí.

Další odpovědi
elkon

Chocholoušek by z tebe měl radost.

Mc Merkurion

… ne, já piju s mírou …

Kelt

Nepozdravila mne mrkev, ale pozdravil mne vojín Mrkva, kterému jsem dělal nadřízeného. Celer znamená latinsky rychlý, tak znám pouze Petra Rychlého, ale jen z televize. No a petržel – je Petr --, někteří tohoto jména mne také zdraví.
Jinak každý druhý den si dělám mrkvový salát.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.