Uvítali byste možnost tuto platformu navštěvovat prostřednictvím mobilní aplikace?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, není potřeba.

Já jsem asi ještě nepochopil, proč má každej web svojí apku.
Seznam, Youtube, Facebook, Twitter, Twitch…
Místo milionu apek mám v mobilu nainstalovanou jednu a s tou se dostanu všude: Firefox.

Další odpovědi
marci1

Mám jiný názor....

Zadej http://m.odpo­vedi.cz/ a máš mobilní verzi. 🙂

Arne1

Ne, není potřeba.

Naprostý nesmysl. I mobilní verze je silně omezená a tak si na mobilu raději volím zobrazení té počítačové.

anonym

Ne, není potřeba.

na co aplikace bohatě stačí mobilní web, ale měl by se znatelně vylepšit do podoby PWA … takže by bylo možné přidat jej odkazem na plochu a uměl by vyhazovat notifikace s upozorněním.

anonym

Ty máš v úmyslu takovou začít vyvíjet na vlastní pěst metodou parsování webu ?

anonym

Cože? ne, jen mě napadla jako dobrá aplikace, jako to má například platforma gutefrage :)

anonym

… protože Dine4Fit to neudělá, ti na tento web dlouhodobě kašlou a nevylepšují tu vůbec nic 🙂