CTTON

V jaké zemi byste chtěli žít?

Pokud byste měly na výběr ?

Jaká země – malá, velká atd.
Která země – konkrétní.

Nejlepší odpověď
annas

V jaké zemi? Neptáte se totiž na to, v které zemi chci žít.

V zemi krásné, v zemi milované, v níž jsem se narodila a v níž bude i můj hrob.

Další odpovědi
Kryšpín

V malé české, kde si jsou lidé rovni v důstojnosti a právech, kde by čecháčkové neměli výmluvy na Rakousko Uhersko, Anglii Francii, Beneše, Německo, rok 1948, rok 1968, komunisty, přídržtašky, Sovětský svaz, normalizaci, privatizaci, milionáře, dotace Brusel a.t.d.

dubraro

Možná Botswana. Mám rád teplo a líbí se mi černošky 🙂
Ale tady to také není špatné (i když by bylo mnoho co zlepšovat).

Rokio

Chtěl bych žít v Kanadě.