cappuccino

Vite o tom, ze v Japonsku se provozuji mazlirny pro opustene muze?

Uvitali byste tuto sluzbu i u nas?
https://www.re­flex.cz/clanek/fo­togalerie/108317/ja­ponsky-bizar-mazlirny-pro-opustene-muze-bez-sexu-a-platba-podle-druhu-mazleni.html

Nejlepší odpověď
Disraeli

To není nic nového, bordely existovaly odedávna a skoro ve všech společnostech. :D A víme, co je nejstarší řemeslo. :D
Že to není jen o sexu? to ani bordely a profesionální společnice. Kolikrát nešlo jen o sex, ale o osamělost, touhu si s někým popovídat (vykecat se), trávit s ním čas, atpod. Od toho byly konkubíny, hetéry, gejši, kurtizány, metresy… Nenajímá se tělo, ale občas i mysl a hlavně společnost (společně strávený čas, kontakt, styk – ale nejen sexuální). Účelem bylo bavit muže, mj. uměním, hudbou, intelektuálními rozhovory atd. Navíc gejši mají v Japonsku dodnes.
Podobně jako u vojska, u kterého byly vždy oblíbené, je to tak u mužů obecně, tedy nikoli jen kvůli absenci partnerek, ale jako jistá forma „terapie“. :D

Nejednou jsem četl článek, kde byl rozhovor/zpověď nějaké „společnice“ (prostitutky) a na co vše si ji muži najímají… samozřejmě to převážně zahrnovalo sex, ALE taky třeba dlouhou konverzaci nebo aby si s nimi zahrála stolní hry nebo videohry, apod. :D Od toho navíc existují i dlouhodobější společnice, které fungují něco jako placené přítelkyně (ale pointa u výše uvedeného je, že i když si objednávají prostitutku jen jednorázově na jednu noc / pár hodin, tak to často není jen kvůli sexu, ale prostě intimní společnosti. Lidi převážně touží po společnosti, po pozornosti, po upřímném rozhovoru – a být vyslyšen).
Takže Japonci neobjevili Ameriku, jen si vzali něco z „oboru prosittuce“, co funguje už celá tisíciletí (ale ošidili to o sex). Takže je to něco jako emocionální prostituce (která je často součástí běžné prostituce), ale ochuzená o ten sex.. :D Intimita bez úplné (završené) fyzické intimity.

Další odpovědi
aliendrone

Ne, ale nepřekvapuje mne to. Japíci jsou machři v podobných věcech. Už jen prodejní automaty prakticky NA VŠECHNO (nejen nápoje, šprcky, polévky, zmrzky či sušenky jako u nás), na co si člověk vzpomene. Svého času byly hitovkou automaty na POUŽITÉ (nošené a nevyprané) dívčí kalhotky – OMG! 😮 Vakuově balené (aby nevyčichly) s certifikátem pravosti, s podpisem a fotkou slečny, která je nosila. Běžně byly k dostání i v sexshopech (tam je mají dodnes, už se to okoukalo, těch automatů ubylo). 🙂
.
Větší „úchylové“ jsou snad jen Korejci, MOŽNÁ. Osobně by mi to nepřineslo žádné pozitivum. Když už, tak „all inclusive“, no ne? 😉 😁 😁

Drap

Nevěděl a je mi to celkem jedno. Do Japonska se stejně nechystám.

elkon

Reflex není věrohodné médium. Ale i tak by mi to bylo jedno.

cappuccino

@elkon: krome Reflexu to davali nedavno i v televizi.

cappuccino

Japonska kultura je nam hodne vzdalena. Je znamo, ze v prelidnenych mestech se to hemzi single mladezi, ktera ma problemy s navazovanim znamosti. Proto se ve velkem organizuji seznamky v parcich, v kavarnach apod. Neni vyjimkou, ze na schuzky chodi treba rodina dotycneho/dotycne a vybiraji partnera podle danych kriterii.
Ty zminovane mazlirny, to uz je ale opravdu bizar!!