Rokio

Co si myslíte o falešných lékařích, kteří léčí za přemrštěné sumy?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/fi­nance-pozor-na-lovce-pacientu-na-dovolene-falesni-doktori-nepomuzou-a-uctuji-si-horentni-sumy-40481311
zdroj: novinky.cz

Podle mě to jsou nejen podvodníci, ale i zloději.

Připomínají mi mě, bývalého „dětského psychologa“. Přitom nemám vystudovanou psychologii.

Nejlepší odpověď
elkon

Na co si to hraješ, ty a psycholog🙏🙏🙏. Jak může být pako psychologem. To bude tím, že nejsi soudný. Pořád se chlubíš a oslavuješ jak jsi důležitý a nepostradatelný, vystudovaný. Ty, který neustále dokazuješ, že máš sám nakročeno do pakárny.

Další odpovědi
Drap

Každý se živí jak umí a jak mu systém dovolí. Tobě jako psychologovi nemohl nikdo nic věřit.

da ny

Především to, že mnozí čeští pacienti jsou pěkné trubky…
Spoléhat jen na jednoho lékaře a ještě v „exotické“ cizině je nerozum.
Mimo EU a jiné „bezpečné země“, rozhodně.

Egypt bych si nikdy pro svou dovolenou nevybrala.
V Egyptě ani v Turecku bych k lékaři sama nešla, kdybych měla chcípnout 😉
. To by mne museli někde sebrat v bezvědomí… 😉
Mám trochu výhodu v tom, že zbytečná vyšetření by mi nikde nedělali
a nic by nevydělali.
Jsem zvyklá lékaře hlídat, kontrolovat a nejlépe si vždy pomohu sama.
Základní „lékárnu“ mívám s sebou.

Rokio,
ty jsi byl dlouho na sluníčku?
Nebo se chováš, jako kriminální živel/člověk choré mysli?!
Ty, s těmi svými otázkami a některými názory sis někde „hrál“ na dětského rádoby
psychologa? Ty jsi těm nebohým dětem něco „radil“ a lil do hlavy?
To máš tedy v sobě pořádný kus drzosti a nezdravé „odvahy“… 🙂

cappuccino

Rokio, ty moc rad soudis druhe! Tahle role ti ale neprislusi!

Ale pokud ty sam jsi pusobil jako detsky psycholog, tak jsi na daleko nizsi urovni, nez ti jmenovani podvodnici!!
Uvedomujes si, kolik zla muzes napachat na detech??
Za tohle by ti meli dat na tom detskem webu ban!!!

Tonda Káňa

Falešní lékaři jsou odpad společnosti… A patří tam i lidé jako homeopaté, chiropraktici a další…

Tonda Káňa

Rokio: Smím se zeptat, s čím jsi těm dětem pomáhal? Jaké jsi jim dával rady? Pomohl jsi někomu? Opravdu mě to neironicky zajímá, protože pokud jsi někomu pomohl, pak to nemuselo být zbytečné… 🤔

Pepa25

Tonda Káňa: homeopat a chiropraktik jsou nesrovnatelné profese! Homeopat je šarlatán, ale chiropraktik je rehabilitační specialista.