jirka F

Co vás v letních dnech osvěží nejvíce?

Mě většinou nějaká chlazená limonáda nebo nealkoholické pivo.

Nejlepší odpověď
quentos

Pivo.

Další odpovědi
Rokio

Mě vychlazená minerálka nebo větrák.

da ny

Spánek 😛
Chlazená okurková „limonáda“
(okurkový sirup, chlazená minerálka neslazená/voda, led, okurka hadovka, citron)
https://www.be­nu.cz/kitl-syrob-okurka-bio-500ml?gclid=E­AIaIQobChMI9LKOr­LqLhwMVka2DBx3E­agPLEAQYASABEg­KZKfD_BwE
https://drinki­to.cz/produkt/gif­fard-cucumber-sirup-1-l?gad_source=1&gclid=­EAIaIQobChMI9a­a8urmLhwMV65OD­Bx30EAu-EAQYBiABEgJWivD_BwE

V létě studené nápoje příliš nepiji, zpustí zahřívání organismu a já
se nechci potit, jako vrata od chléva!
Osvěžení je zdánlivé, krátkodobé.
V parném dnu je vhodné pít vlažné nápoje… 😉

Drap

Koupel v řece

Dochy

Jako životabudič v létě u mně funguje rajčatový salát. (rajčata, cibule, voda, ocet, cukr, pepř) – ideálně když se nechá pár hodin uležet, ale dá se i hned.

elkon

Je to různé, ale často zázvorová, okurková, nebo bezinková limonáda. Nejlépe domácí s přidáním trochu citronové šťávy a ledu.

zjentek

Nic. V letních dnes je mi teplo. Ale zvykl jsem si 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Dochy, doporučuji i špetku soli. Pak se cukry (i jiné) docela jinak vstřebávají/mění na energie. 😉