jirka F

Co znamená tato šipka?

Děkuji za odpověďi.
https://www.raj­ce.idnes.cz/ry­suje/album/sip­ka/1644260714

Nejlepší odpověď
led

Podobne sa kreslia značky na výkop, podľa farby určenie druhu výkopu a jeho smerovanie
napríklad modrá=kanalizácia, žltá=plyn, červená=elektrika, zelená=dáta (spoje káble, prípadne sklené vlákno) a podobne

Další odpovědi
elkon

Zřejmě udání směru. Co jiného by měla šipka ukazovat.

Drap

Ukazuje někomu, s kým je to dohodnuto smět. Může to být chodec, traktor, dodávka, ale třeba také trakař. Neni to žádná oficiální značka.

cappuccino

Sipka vzdy ukazuje smer!! Ale to snad pochopi i male dite?
Traktorum nebo dodavkam by se asi nekreslila na zem!! Co kdyz zaprsi??
Jiriku, zapni mozek!!

jirka F

Ale udání směru pro koho pro pěší nebo traktory nebo dodávky?