Inge Vlčková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat…

Do kolika tak porostu??? Mám 158.5 cm a rodiče mají 164cm a 180cm, táta mi říkal, že je to genetikou, děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Rokio

Mám dojem, že ženy rostou do 18-ti let a muži přibližně do 25-ti let.

Další odpovědi
da ny

Chybí základní údaj, pro věštění z křišťálové koule
a to je věk a zda se již dostavila menstruace.
Tam bývá obvykle růst maximálně + 2 – 5 cm.
Neuvedla jste výšku babiček.
Genetika sice funguje, ale vždy to není zrovna průměr výšky rodičů.

Vývoj a růst člověka končí kolem 22. roku.
Po 25. roce, začíná proces stárnutí-.
Některé dívky poporostou o ě – 3 cm

Otec má přiměřenou výšku, matka patří k těm menším.....

Měřím 170 cm, otcové dcer 185 cm.
Jedna má 167 cm, druhá 145cm. Příroda je nevyzpytatelná 😉
Babičky malé (150 a 152 cm).

elkon

To ti objektivně nikdo neřekne. Je to u každého jiné. Záleží to na mnoha faktorech. Např. vrozené dispozice. Někdo je spíše po otci, někdo po matce a někdy je to kombinace obou.