Marty Koller

Jak ohodnotíte bench press u těchto lidí? Kdo by měl zvedat víc na svojí váhu a kdo to má dobrý ?

Muž 178 cm a 90 kg, 42 let a bench 120 kg
Kluk 176 cm a 90 kg, 18 let a bench 150 kg
Kluk 198 cm a 110 kg, 19 let a bench 110 kg
Kluk 182 cm a 90 kg, 15 let a bench 127 kg
Kluk 179 cm a 70 kg, 19 let a bench 110 kg
Kluk 186 cm a 110 kg, 19 let a bench 100 kg
Kluk 172 cm a 55 kg, 19 let a bench 90 kg

Nejlepší odpověď
elkon

Nehodnotím, nemá to žádný význam.

Další odpovědi
Kelt

To nejde srovnávat podle těchto dat. Záleží na trénovanosti, a mnoha dalších faktorů. A taky kolikrát dotyčný tu váhu zvedne. A kolikrát se zvedne sám. Lepší více průměrných výkonů, než jeden extrémní a ostatní podprůměrné.

da ny

Pitomostmi a nezdravými, zbytečnými, sportovními aktivitami se nezabývám.
Ztráta času 😉

Marty Koller

da ny: jakými nezdravými co je to za píčovinu, no a co každého baví něco jiného ? Gym a sport je základ