Vercule

Je lepší vybavení pro děti na lyže půjčit, nebo koupit?

Nejlepší odpověď
elkon

To záleží, zda jste lyžařská rodina. Jestli to využijete. Pokud ne, je zbytečné vybavení kupovat, stačí vypůjčit.

Další odpovědi
paul1

Podle mých zkušeností je lepší vypůjčit. Děti rychle rostou a vybavení je dnes poměrně drahé.

Hlada

Podle využití. Např. my měli dětské lyžičky vlastní starší a pak se zase prodaly, běžky vlastní, sjezdovky půjčené.

Dochy

Pokud většinu zimy strávíte na horách, tak možná koupit. Pokud jedete na hory na týden, tak je podle mně rozumnější si je půjčit. Vyjde to na zlomek ceny nových a máte servis zajištěn.

majki636

Určitě půjčit, pravidelně půjčuju vybavení přes simplerent a v poměru s novou výbavou máme to vypůjčení za pusu.

IvkaH

Už třetím rokem vybavení půjčujeme a jestli jsi z Prahy, tak doporučuju tuto půjčovnu www.simplerent.cz. Půjčují kvalitní vybavení a domluva je s nimi taky výborná.

KratochKarel

Pokud jde o děti, tak rozhodně půjčit. Super je na toto simplerent. Mají easy rozdělení, což je podle věku, ne podle délky lyží, což je pro dost lidí matoucí.