Rokio

Je podle vás na „vyšší“ pozici machr, nebo borec?

Kdo je lepší?

Odpovědi
Drap

Nelze určit, nenašel jsem je nikde vedle sebe v nějaké srovnávací tabulce. Opět jsi stvořil nesmysl.

da ny

Nelze mluvit o vyšší/nižší pozic.
Záleží na tom kdy a jak je slovo použito.

Machra bych viděla podobně, jako
slovník cizích slov:
• vynikající pracovník, ve svém oboru, mistr
• nafoukanec, pletichá
Z německého Macher, od slovesa machen, doslova tedy „ten, který něco dělá“.
Já si machra spojuji nejčastěji,s per­fektní odbornou prací.

Borec
člověk, který v něčem nebo něčím vyniká: V angličtině nejsem žádný borec. Připadal si jako největší borec. Zvládnul jsi to skvěle, jsi borec! Vynikající sportovní výkon = borec.

elkon

**Tyhle tvé bláboly jsou k ničemu. **