zjentek

Je vůbec možné, aby s odstupem, i po té své osobní tragické etapě života, pro mě Emma Stone zůstala ještě přitažlivější?

Odpovědi
led

Aj obraz s istým odstupom vyzerá pôsobivejšie, než blízky pohľad s nosom na plátne.

elkon

Bláboly.

magorvkleci

Naprosto to chápu, sám to takhle mám s několika (nebo několika desitkami) jiných hereček. Podotýkám „jiných“, poněvadž ačkoli jsem filmový fanoušek, Emmu Stone jsem v žádném filmu ani seriálu neviděl a jak jsem se díval na přehled toho, v čem hrála, dozajista ani neuvidím.

zjentek

„Etapou“ je myšlen úlet s partnerstvím či mateřstvím, které jsem své drahé však dávno odpustil. Měla na to právo, všichni jednou sejdeme na zcestí.