Millisek

Jsou podle vás lepší soukromé mateřinky nebo státní ?

Odpovědi
Viktorie II.

Jak v čem jsou lepší, ale co vím soukromé mateřinky jsou neúměrně drahé v případě že nejsou zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení. Takové nedostávají státní příspěvky a cena se může vyšplhat až na 10 tisíc Kč.
Nejlepší bude, když si něco o tom přečteš na netu.

Drap

Každá soukromá je jiná. Nelze takto srovnávat.

Dochy

To je různé. V obou případech záleží hlavně na lidech. Soukromé obvykle jsou výrazně dražší, protože nebývají sponzorovány státem/obcemi.

Arne1

To se nedá. Vše je to totiž o lidech.

Pepa25

Nejlepší jsou prý církevní

Vercule

Vzhledem k tomu, že jsem dceru měla nejprve ve státní a pak ji přemístila do soukromé, tak za mě jsou na tom mnohem lépe soukromé. Hlavně co se týče přístupu pedagogů, denního režimu apod. Ten program je tam fakt bohatý, navíc jsem dceru dala do česko anglické školky, což si taky myslím, že je v dnešní době obrovský benefit.

Viktorie II.

Pepa25, jo, jo v Polsku s tím mají zkušenosti.