Cajule

Kde najdu knihy (učebnice) ke stažení zdarma? Hledám něco jako bývalo uložto.cz

Zejména se mi jedná o starší učebnice a knihy, které už nejsou k sehnání. Klidně i scany jejich stránek.

Odpovědi
led

Skúste antikvariáty, prípadne pôžička z verejnej alebo školskej knižnice (a potrebné údaje v knihách si prefoťte, alebo zoskenujte), kde sú tie časy, keď sme si to všetko poctivo odpisovali ručne.

elkon

Hledej na Google, musíš se ale správně zeptat. A nebo mezi Torrenty.