Lgee

Kdo podle Vás bude dalsí prezident/ka USA?

Nejlepší odpověď
Alesh

Anketa se vyloženě nabízela. Podle mě to bude Trump navzdory očekávání a přání mnohých.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Ač oba nejsou dokonalí, doufám, že Trump neyhraje…

Ametyst

Je to boj globalistky s patriotem. Doufejme, že vyhraje chcimír Donald Trump, Amerika se začne starat sama o sebe a čistit svou žumpu, a přestat ji exportovat po celém světě.

Pepa25

Aktuálně vede Harrisová o 2,1 % https://projec­ts.fivethirty­eight.com/polls/pre­sident-general/2024/na­tional/ ale to je velmi málo a také americký volební systém je složitý a absolutní většina hlasů nestačí …
Nicméně mě uklidňuje, že Rusové mají dost problémů a nemají moc zdroje na to se pokoušet ovlivnit volby jako minule (https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Biden%E2%80%93­Ukraine_conspi­racy_theory atd )

cappuccino

Myslim, ze na tuhle odpoved ceka cely svet!!

plebs

Podle mého odhadu Kamala dámy mají tah na branku stačí se podívat na naše průbojné dámy v politice a jejich bleskové reakce.
Starý kolega u Ekologické kočky doplňuje, pokud někdo má iluze jakou má president pravomoc tak nezapnul mozek, vše řídí poradci a zbrojaři, ovšem nevím zda to není názor čistoktrevného dezoláta.

Drap

Jsou dvě možnosti Oba mají šanci vyhrát. Nemám křišťálovou kouli a je mi to také v podstatě jedno.

paul1

Bude to dost vyrovnané a počítám s tím, že Trump jako gentlemoun (:-) dá přednost dámě 🙂 🙂 🙂

led

V praxi je to jedno.
Vo výsledku ide tu len o to, akým spôsobom dosiahnuť rovnaký cieľ. Obaja kandidáti sú „len“ predstaviteľmi dvoch smerov ekonomických skupín vedúcich svetovládnu politiku s rovnakým cieľom – ovládnuť svetovú ekonomiku…

Poznámka:
Pred 100 rokmi vo svete zneli slová " Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod. Internacionála je zítřka lidský rod",
ktoré prehlušilo heslo „Deutschland über alles“
a dnes znie „First of all USA.“
Podobnosť čisto náhodná?

marci1

Těžko tipovat, nejsme Američané.
😄

led

Paul, v obchode a politike neplatí „gentleman dá přednost dámě“, ale právo silnejšieho.

da ny

plebs
Ono je to tak, že ten dezolát, může mít pravdu 😉
Každý, kdo má svůj názor, jiný názor, odlišný názor, od toho žádaného,
je dnes, přece dezinformátor a dezolát…
Za nitky tahají u nás oligarchové. Podpoří a sponzorují vybranou osobu..
Do politiky „vynesou“ toho, kdo bude „pracovat“, pro jejich zájmy, toho, koho si vyberou,
protože „chtějí“. Ta osoba pak pracuje pro ně (vědomě i nevědomě), na úkor ostatních.
Jsou to lidé z jiné sociální galaxie a jejich dědicové.

Tady, ve „východní“ Evropě, jsou to oligarchové.
Jinde průmyslníci, bankéři, magnáti a jiní zbohatlíci 😉

Pepa25

Samozřejmě, „vše řídí poradci a zbrojaři“ je typicky dezolátzský názor. Respektive spíš blábol.