Gus_Fring

Kolik je podle vás ideální počet dětí do jednoho rodičovského páru?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
_Bůh_

5 a více

Jeden týpek u nás v rodokmenu měl 17 dětí, se dvěma ženskýma. Všechny se dožily fajn věku.
Mít pod 5 dětí je SLABOTA.

Další odpovědi
elkon

Je to podle jejich ekonomické situace, ale za sebe říkám 2. Vychovali jsme dvě děti bez problémů.

Kazatel

Dvě děti proti vyhynutí lidstva nestačí, obzvlášť pokud je některé z nich „to“, apod.

anonym

Jiná odpověď

Dochy

Jiná odpověď

Asi tak 0–20 záleží na každém páru zvlášť, jeho schopnostech a podmínkách.
znám lidi co mají 1 a popravdě, kdyby neměli žádné, mysle bych si, že to bude lepší. A znám lidi co maj 7 a věřím že by v pohodě zvládli další.