Marty Koller

Která z těchto chyb je pro přátelství ta nejhorší?

Která se dá předejít a která ne?

Nejlepší odpověď
Kelt

Napsat na soukromé stránky blbé otázky( co jsem udělal já)

Proč nedáváš jinou možnost? Přítel odpustí vše, pokud mu to vysvětlíš. A když mu to nechceš vysvětlit, tak přijdeš o přítele. A pamatuj, že tvůj pohled na danou problematiku je jiný, než tvého okolí.

Další odpovědi
zjentek

Říkat mu nesmysly a lhát mu do očí

Nejhorší je vykašlat se na bližního a beze slova nadobro zmizet. Připravit ho tak navěky o náš hlas. Tohle dokáže jenom skutečně otrlý (chápej jako taky značně podlý) a často sobecký jedinec, který se kdy nazýval přítelem.

paul1

Vykašlat se na přítele nic mu nerict a na pár měsíců zmizet

Z těch tří možností je podle mne tato nejméně špatná. Zmizení z očí se dá dodatečně vysvětlit nějakými nutnými okolnostmi. A ty zbylé? Obě nic moc. A chybí jiná možnost pro vyjádření.