Kazatel

Má smysl, aby přiváděly na svět děti páry, které nemají ani na nájem, natož na úhradu životních potřeb dítěte?

Viděl jsem pořad Malé lásky a nějak nevycházím z údivu, co za vzorek společnosti tam je.

Nejlepší odpověď
elkon

To není reprezentativní vzorek společnosti, ale ti, kterým jde o ten „ranec“, který za to dostanou. Stejné je to i u trapné výměny manželek.

Další odpovědi
Ametyst

Bílá rasa je tak příšerně zodpovědná, že asi brzy vyhyne. Jestli tedy dřív neumře hladem, protože nebude žádný CO2 pro rostliny a úrodu.

Drap

A co s tím? Chceš to snad nějak regulovat?

zjentek

Určitě ne! Bez peněz nemá cenu vůbec žít, natož pak ještě plodit děti. Kde to žijete, Kazateli? Aleluja.

_Bůh_

Kdo nemá na nájem dostane příspěvek na bydlení.

da ny

Toť otázka. Společnost, stát o děti stojí.
Kdo nemá na nájem, dostane příspěvek od státu. Na ty děti, jídlo a věci také.
Některé děti to snadné nemají. Některé se o sebe postarají (různým způsobem).
Další jsou vychovávány pro PÚ. Některé, ale i pracují.