Rokio

Pokud je člověk dobrý v jezení o závod, není to nic k chlubení?

Myslím tím, že mu jde skvěle sníst co nejvíce a nejrychleji určitý druh jídla (např. párky v rohlíku, koláče atd.). Nekonají se někde v ČR soutěže v této disciplíně? Domníváte se, že je to na nic?

Odpovědi
Kelt

Jsou soutěže například v pojídání švestkových knedlíků a kdybys použil Google, tak najdeš toho více. A každopádně vítěz je jen jeden a může se chlubit.