zjentek

Překvapuje zde někoho, že se aktuálně střílelo na živý cíl, tentokráte na republikána D. Trumpa?

Mě ne, poněvadž už tyto typické projevy pravdy a lásky beru jako takový standard a vůbec se nepozastavuji.

Odpovědi
Rokio

Mě ano. Za atentát na bývalého prezidenta bude pravděpodobně hrozit vysoký trest, i když se nezdařil. Trump je bohatý, takže bude mít elitní právníky.

Ametyst

Donald Trump má mocné nepřátele. On je zná, my je známe. Dokonce Joe Biden řekl, a to je teď v souvislosti s atentátem na pováženou, že je potřeba pověsit na Trumpa terč (bullseye). Ta nenávist proti němu je šílená, a táhne z masmedií. Sledovala jsem, jak jsou Američani naštvaní na jejich media, a sledují raději zprávy z australské Sky News.
První titulek od pisalků z Prahy byl, že atentátník byl mladý republikán. Asi jako Ján Cintula byl proruský.8-O To si tedy vybral špatný cíl, zabit svého kandidáta. Kecy a lži, jako vždycky. Mám zlost.

paul1

Mne udivuje, že není žádná řeč o dalším střelci, nebo policajtovi, co byl od střelce vzdálen pár metrů, za ním na střeše. Po střelbě se začal sesouvat z hřebene střechy dolů.
Tady je to vidět na videu:
https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/strelec-donald-trump-atentat-tajne-sluzby-vysetrovani-matthew-crooks.A240714_090­145_zahranicni_mul

Tonda Káňa

Rokio, útočník je mrtvý, už je potrestán…

plebs

Zjentek nejvíce překvapuje korouhvička některých politiků a jejich názor na D. Trumpa před atentátem a po atentátu.
Ovšem v USA je to národní sport pokusů o atentát tam bylo 30 i když úspěšné jenom čtyři.
Jsem rád, že žijeme v 99% bezpečném státě i když také na našeho presidenta byl proveden pokus o atentát s jakousi vodní pistolkou a další ještě více nebezpečný kdy dáma vytasila silikony na presidenta ve volební místnosti.

zjentek

Rokiáči a kdo/co se bude trestat? Pravda a láska? Eééh… IMHO, tu řádně potrestají až teprve atomovky z Ruska ☝

👌

Ametyst

Tak jest. Zjentku, Rusko zachraňuje to, že má atomové zbraně. Jinak by tam NATO vtrhlo, podívejme, jak už jsou blizko. Macron je momentálně největší válečník, který prilévá olej do ohně, a maluje nám na záda terč.
Definice agresora: Agresor je ten, který napadne jinou zemi dřív než USA. Pokud to udělají USA, je to mírová mise za demokracii.;-)

Pepa25

Ametyst: proč by mělo NATO vtrhat do Ruska? Co by z toho mělo? NATO bylo nejvíc spokojené, když v Moskvě nevládl šílenec a zemi Ruskem a NATO existovala spolupráce – pro připomenutí těm, kteří mají krátkou paměť: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Zakl%C3%A1daj%­C3%ADc%C3%AD_ak­t_Rusko%E2%80%93N­ATO
Pak přišla válka v Gruzii a enaxe Krymu a dobré vztahy skončily. Kontrolní otázka: kdo za to může?