Avatar uživatele
JežíšKristus

Proč se Babiš schovával před synem za bodyguardy?

Je premiér normální? Pokud je syn skutečně psychicky narušený, tak má snad syna jít uklidnit, když mu říká, že je naštvaný. A reakce na nový posudek lékaře žádná.
Mít já takového otce, tak jsem snad i rád, že mě unese na Krym, ať jsem co nejdál.

Zajímavá 0 před 1034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Před synem je lepší se schovat za ochranku

Špatná , manipulativní otázka. Chybí jiná možnost. Snažíš se dotlačituživetele, aby odpovídali jak ty chceš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Smack

Rozrušeného syna je lepší alespoň poplácat po zádech

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xiperio

Rozrušeného syna je lepší alespoň poplácat po zádech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Rozrušeného syna je lepší alespoň poplácat po zádech

Ta tam nebyla kvůli syna. Bránit osobám v kontaktu s premiérem je jejich práce.

Být tam za ochranku JÁ, ve všech ohledech profesionál, strkal bych neustále hlavu mladýmu do výhledu tak, aby neviděl na starýho. Touto metodou profesionálního přístupu k ochraně zdraví mi svěřené osoby bych dozajista podpořil projev skutečného mentálního stavu verbálně atakujici osoby v danou chvíli, v tomto případě "mladýho ". Společnost by toto mé, řekněme skromně drobné gesto jistě ocenila popularitou na soc. sítích a já bych tím jiste zistal i možnost chránit někoho společensky na úrovni, prostě vstupenka do akademické obce, chápeš? (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Rozrušeného syna je lepší alespoň poplácat po zádech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Před synem je lepší se schovat za ochranku

Kolem premiéra stály okolo i jiní lidé. Byl v davu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Meleš nesmysly jako obvykle. Babišův syn je hódně dospělý a je za své chování odpovědný. Nebo snad ne? Co ty víš? Zřejmě jako všichni ostatní vůbec nic.

před 1034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Disraeli

Nejspíš není, protože je na tom psychicky hódně v pr… dospělý je, ale odpovědnost záleží taky na stavu.

před 1034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek