zjentek

Proč v české kotlině najednou všichni všechno už vědí?

Obecně tady ustaly otázky rovněž publikum zde se přestalo pídit po slušných odpovědích čímž případné hlasy odpovědí v reakci rovněž utichly načež zjentek má tedy názor Rest in Peace.

Odpovědi
Disraeli

Spíš už to tady většinu omrzelo, protože se tu z toho stala žumpa. Už je tu především jen zjentek (a Rokio). A to zase nemá cenu odpovídat pořád dokola na tytéž/podobné otázky. ;)

elkon

Další ukázka zbytečné otázky. Blábol.

Rokio

Já třeba ne. Všechno nevím. Nikdo není tak chytrý, aby měl vždycky pravdu.

zjentek

Disraeli, a ty! Na sebe rozhodně nezapomeň.

(Přece velice rád a ochotně odpovíš právě tak, jax odpověděl zde [to blaho ukojené povahy v textu nelze nijak pokrýt- ukojená touha v něm prostě zůstane- pro boj s tímto „fenoménem“ osobně doporučuji masturbaci], no a to je ta zdejší žumpa, přece. Nebo není, to je jedno. Ale může být. Je to názor. Může platit.)