Kazatel

Také schvalujete poskytování malých ZDRAVÝCH dětí k farmaceutickým pokusům jejich rodiči a nazývat je dobrovolníky?

Doplněno, že se jedná o naprosto zdravých dva tisíce dětí, kterým polovině byla píchnutá šmakuláda a polovině placebo a sledovalo se, kolik se jich nakazí covidem.

Nejlepší odpověď
Dochy

Hnusně napsaná otázka.
Než se začne s testováním na lidech, je, pokud vím, za lékem spousta dalších výzkumů právě s ohledem na bezpečnost.
Pokud rodič řeší, zda podstoupí klasickou léčbu, kde ta nejlepší dostupná dává třeba 20% na přežití, a pak třeba někdo nabídne účast na testování nového léku, kde s 50% šancí dostane lék, který by jej mohl zachránit s odhadovanou pravděpodobnosti 80%… Co Ty? Byl bys proti?

Další odpovědi
Ametyst

Neschvaluji to. Pokud vím, tak se ani léky pro děti netestovaly na dětech. Kde jsou ty zástupy aktivistů, kteří protestovali proti kosmetickým testům na zvířatech? Zjevně nastává Nový světový pořádek.

zjentek

A kdo tohle schvaluje? Proč „také“? Snad vlády? Pak je to nikdo, kdo nenese nijakou zodpovědnost. A polénko do ohýnku může přiložit snad jen KAŽDÝ OČKOVANÝ, žádné jiné zlo tady nevidím. A to si lidstvo vytesejme někam do kamene.

aliendrone

Co mi není rovno, po tom je mi h… ádej co? ;) :)
Pro mě za mě ať si rodičové svými fakany třeba topí v kamnech, protože jak víme, BLBOST je zpravidla DĚDIČNÁ, tudíž ŽÁDNÁ ŠKODA. ;) :D :D

Kandidátů na Darwinovu cenu zůstane i tak NADBYTEK. :(

JežíšKristus

Ano

Herjulfson

Nevím z jakého konkrétního zdroje jsou podklady k otázce, ale obecně by se asi dalo říct, že srdce ekoteroristy jistě zaplesá. Hlavně abychom ušetřili nějaká ta zvířátka, že …

Dochy

Herjulfson: tady ale nejde o zvířátka. Proběhly testy, které se daly provést laboratorně a nebyl zjištěn problém. Pak nezbývá než začít testovat „naostro“. I tak proběhnou nejdříve testy s dospělými dobrovolníky. Když i toto je v pořádku, může se přejít na studie s dětmi.
Vím, že jednou spolužačka ze základky nepřišla na sraz právě s odůvodněním, že se jako studentka medicíny účastní nějakých lékových testů.

Ametyst

Dnes přece nikdo nesmí zůstat zdravý. Vidíme denně ten hon s očkovací injekcí v ruce na zdravé lidi.

Kazatel

@Dochy to ale není případ covidového očkování a pokusům co to s nimi udělá na malých, bezbranných dětech.

Dochy

To je Tvůj názor. Jiné lidé mohou mít kupodivu jiný. I u Covidu mohou mít rodiče správné důvody k očkování (tím myslím jiné, než finanční prospěch a sledující zdraví dítěte a členů rodiny

Funna

Dochy…závidím ti tvoji naivitu…

Dochy

Někteří tomu říkají naivita, jiní selský rozum. Asi nemá smysl Ti v tomhle ohledu něco dokazovat…

Funna

má reakce na tvou naivitu směřovala k odpovědi na „hlavním, ne v diskusi…a buď jsi to neviděl, nebo nechtěl vidět, ale jasně jsem to, jaké jsou za různými léky výzkumy konkrétně tobě odpovídala u mé otázky dole v diskusi a máš tam i odkaz na stánku…viz má odpověď https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-tu-dobry-matematik-a-vysvetli-my-tenhle-paradox...vážně si myslíš, že si to vymýšlím???…a co bych z toho měla???…a mimo jiné, jak můžou být ROKY výzkumu za vakcínou na covid, když za rok už byla vakcína???…a prosím to, že jen vyměnili protein, to fakt slyšet nechci, protože tuhle "oficiální“ část znám…

Dochy

  1. ten odkaz máš blbě, ¨
  2. v tom odkazu v tvé otázce není přístup k relevantním datům, ze kterých by bylo možné udělat nějaké závěry. Už tehdy jsem ti to psal.

Jo vymýšlíš – konstruuješ souvislosti na základě neúplných dat.

Funna

OK…odkaz jsem asi špatně zkopírovala…takže znovu https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-tu-dobry-matematik-a-vysvetli-my-tenhle-paradox …ale kdybys nebyl líný, stačilo vymazat to za třemi tečkami…a nebavím se o odkazu k datům, ale k faktu, že do děcek prali krevní „vakcíny“, u kterých věděli, že mohou být HIV pozitivní a to bez vědomí rodičů…odkaz zde: https://www.he­mofilie.cz/clan­ky-o-hemofilii/nastup-hiv-smutna-kapitola-v-lecbe-krvacivych-chorob-49633 …ale ne jsme našla až potom, před tím jsem toto sledovala jako dokument v televizi…ne na žádném streamu, či jiné, dle očkovacích fanatiků, pochybné stránce…
a nic nekonstruuji…jsem pragmatik a vše si 3× ověřím…na rozdíl od tebe a nevěřím všemu, co mi kdy kdo řekne, jen protože to někde slyšel…
bohužel ty stále věříš jen tomu, co ti nakuká vláda a jejich „odborní“ pohunci…vůbec ti není divné, že není z oficiálních kruhů slyšet nic jiného?…vážně myslíš, že nikdo nemá jiný názor a všichni jsou za jedno??..to přece nemůže být v rámci společnosti reálné, aby se všichni shodli, ale bohužel nikoho z opozice nepustí na obrazovku…
poslechni si prosím CELÝ projev jednoho z poslanců v parlamentu, sice je slovenský, ale tam je to stejné jako u nás…a řekni, pokud nejsi srab, V ČEM KONKRÉTNĚ neříká pravdu… https://www.fa­cebook.com/Mi­lanMazurek.Re­publika/videos/314096067­239405/
jo a ještě rozhovor s prezidentem lékařské komory před lety, který dnes nic než vakcinaci nepřipouští https://www.fa­cebook.com/wat­ch?v=619119872445108

Dochy

Kdybych byl líný, asi bych nebyl schopen na Tvůj post odpovědět.

A k pokračování… abych pravdu řekl,, nemám slov. Celou dobu se tu řeší covid a ty sem najednou přijdeš s desítky let starou HIV kauzou??? To si děláš X?

Mluvíš o testování na zdravých dětech a pak plynule přejdeš na problémy od počátku poměrně vážně nemocných lidí? Kteří ale nebyli poškozeni chybným lékařským zákrokem, ale při léčbě nakažení infekcí, která v té době ještě nebyla diagnostikovatelná… Jako vážně? Tomu chceš říkat argument?