zjentek

Těšíte se, kdy se zde zase objeví nějaká zajímavá otázka, na kterou byste eventuálně mohli odpovědět?

Tady se velmi často opakují otázky, jako někde u dementů. Ale když tady teď není uživatel Filip(kdojevíc)84, tak už se ty otázky tady neopakují zdaleka tak často. Hustá frekvence opakovaných dotazů zmizela i s tímto geniálním čtyřicátníkem. Což je fajn dvojnásob. Ještě by to chtělo otázky nové, zajímavé, a vše tady by bylo docela ideální. Chtělo by to zde mladou krev. Alespoň na další dekádu života takového, jak mu rozumíme. Mizí dojem, že je zde velmi živo. IMHO právě toto je chybou. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Na rozdíl od tebe, zde poslední dobou většinou pokládají otázky ti, kteří opravdu potřebují smysluplnou informaci.

Drap

Ano těším. Bohužel díky řádění oho dementa, hodně lidí zanevřelo díky jemu na tyto stránky. Urážel kde koho, česky neuměl, rozumím tomu, že u některých už pohár přetekl.

Kazatel

Tady už to umřelo, poté co si tu přestali honit ego staří zlatí pardálové nad gramatickou správností otázky a vymizeli i normálně odpovídající lidé, je to tu naprostý bizár.

Tonda Káňa

Ano, taky jsem si všiml, že je Dementus teďka nějak méně aktivní. Doufám jen, že to není jen kvůli prázdninám. No je to ale osvěžující 😁 Myslím, že zde není nikdo, kdo by ho postrádal, protože jeho ovečka df tu už taky skončila 👌

da ny

Ani ne.
Za ty roky, se tady nic moc zajímavého, může jen těžko objevit.
Mnoho dotazů je zbytečných.
Když už někdo prostřednictvím internetu, položí dotaz zde. Snadno by mohl
odpověď a informace najít sám /kdyby nebyl líný nebo troll či trotl).
Ti další, ani nejsou schopni položit otázku tak, aby měla nějaký smysl,
nebo alespoň vip 😉

zjentek

Elkon, smysluplnou informaci? Tož to mně definuj, čoeče, víš jak..

elkon

Tobě nemá smysl cokoli vysvětlovat, když nepoznáš základní věci.