Rokio

Je pravda, že špagety nejsou zdravé jídlo?

Řekl mi to na OA bývalý spolužák Marcel, který je kulturistou a vyzná se ve zdravé výživě.

Sdělil, že jsou z těsta, těsto je z mouky a mouka zdravá není.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Tvuj spoluzak mel nejspis pravdu! Ja bych je tedy vubec nejedla! Podivej se na Italy, vsichni jsou nemocni!

Rokio: vis, co to je vyhledavac?? Pri tvem vzdelani bys to vedet mel! A hlavne bys ho mel pouzivat!

Další odpovědi
da ny

Rokio,
a svou hlavu a názor nemáš?
Najít si informace, je pro maturanta a dospělého člověka hračka.
Nečeká, co mu kdo „nakuká“. 😉
Neptá se na každou „blbinu“, těstoviny nejsou jen z bílé mouky,
mohou být rýžové a co je semolina /většina kvalitních těstovin, včetně italských je ze semoliny)
bys také mohl vědět.
Ve škole jste nic o zboží, složení neměli?

Ano, bílá mouka není v dnešní době žádné terno (lepidlo do střev)
a odborníci na zdravou výživu, jí říkají „bakel.it“
😉

Kelt

Jednou za měsíc nebo čtyřikrát denně je rozdíl u všeho, co jíš.

elkon

Nauč se hledat, študente: https://aktin­.cz/testoviny-jake-vybrat-do-diety-a-jsou-vubec-zdrave
Lenochů je zde dost.