zjentek

Nevíte, které lepené sušenky jsou jemně křupavoučké a ne takové tvrdolíny?

Kdysi to tak bylo, tehdy takové běžně bývaly… Dva keksy přilepené k sobě něčím.

Odpovědi
aliendrone

Nwm, nežeru dusivky, pokud nemusím. Kup si Tatranku woe. Nebo Fidorku, ale ne abys koupil tu bílou! Ta je jen pro naše multikulturní Čechy (snad víš PROČ 😉 ), abys to ještě neschytal za nějakou dyžgrymynáci 😉 🙂

cappuccino

Oplatky Mila. Ty jsou i s cokoladou. Bohuzel je zdrazili a ted stoji kolem 15Kc.
Ale jsou vyborne.

elkon

Kupuj si čerstvé a nebudou tvrdé.