Avatar uživatele
zjentek

Slepému nepovíš, hluchému neukážeš, debilovi nevysvětlíš, a co manipulátorovi?

Vhodný příměr? 🤷🤷🤷


Marci, to cos sem napsala ovšem vypadá či zní velmi moudře. K tomuto závěru jsi došla čistě intuitivně? Totiž zní mně docela jako tzv. pravda (dává mně hlavu a patu). A tak by mě zajímalo, jak jsi právě na tohle přišla. 😉 Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 45 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Máš v tom guláš.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Eh, tvůj přístup je nekonstruktivní. Musíš na všechno jít NAOPAK. Tedy věci ZJEDNODUŠOVAT až k mezi, kdy s tím lze něco dělat. Jinak se nehneš z místa.
Bez ohledu na to, koho si vložíš do premisy, tak VŽDY můžeš aplikovat postup „zbiješ ho“ a jistě to k nějakému výsledku povede. 😉 🙂

POZOR! Písmeno „a“ mi v tom zbiješ NECHYBÍ. Jsme kulturní lidé (někteří, muehehehe. 😉 ) Sahat hned k ultimátnímu řešení bývá často kontraproduktivní dle přísloví „s vaničkou vylil i dítě“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud jsi šikovný, můžeš i manipulátora zmanipulovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nevysvětlíš a manipulátora nepředsvědčíš, že když nemá pod kontrolou sebe, chce mít pod kontrolou všechno a všechny ostatní, bez ohledu na to, co tím způsobí.
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jo… 😉
ne! 😮
Joó… 😶
Tak jo… 😕

a pak to i tak udělám podle sebe 😛

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Led, bohužel nerozumím. Já jsem autista natvrdlý 🤭, ne obyčejný a tedy poprosím o jakési dovysvětlení.

Avatar uživatele
led

Zjentek, vy nie ste autista, ale aj tak vám to vysvetlím. Moja odpoveď na vašu otázku bola práve odpoveď autistického typu myslenia.
to sú moje výkriky a reakcie (aj s grafikou mimiky tváre) pri čítaní vašej otázky. Aj s autistickým dodatkom „a pak to i tak udělám podle sebe 😛“

autista natvrdlý 🤭 ?
V každom človeku,
ktorý dokáže premýšľať nielen o tom, čo mu prikazuje spoločnosť,
ktorý používa svoj vnútorný zrak a sluch, nájdete prvky autizmu.

Autista nie je natvrdlý, ale je to človek žijúci vo svojom myšlienkovom svete. Skúste pochopiť jeho myšlienky a dokážete mu rozumieť. Poznám pomerne dosť autistov, ktorí v odbore vo svojom svete (v ktorom žijú) dokážu zatieniť často aj svetové kapacity, aj napriek prekážkam z „normálnej“ spoločnosti (nedostatočná legislatíva a jej neblahý vplyv na zdravotníctvo, školstvo aj samotnú spoločnosť.).
Bojíme sa ich, pretože sú iní a často nám nastrčia zrkadlo nášho vnímania sveta a spoločnosti

Avatar uživatele
zjentek

Marci, to cos napsala ovšem vypadá či zní velmi moudře. K tomuto závěru jsi došla čistě intuitivně? Totiž zní mně docela jako pravda, dává mně hlavu a patu. Děkuju 😉

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, ty aby ses nechytil drobného překlepu, že 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

Avatar uživatele
zjentek

Drape tak ale v takové fázi, to už jsem pak snad nějaký ultra maximus manipulatorus, neasi? 😮

Nový příspěvek