zjentek

Zchladí vás spíše meloun, nebo spíše okurek?

Co u vás více funguje? Mě nejvíce zchladí vodní meloun na kostičky v okurkové šťávě z nastrouhané čerstvé okurky a vytažené z ledničky. Děkuju.

Odpovědi
da ny

Oba druhy zeleniny mi chutnají.
Mám moc ráda meloun 😉
Okurka samotná a salát se zálivkou je pro mne příliš „těžká“.
Strouhaná okurka s kysanou smetnou (salát), vychlazené, sním také s chutí.
Stejně tak rajčat, kysanou smetanu a trochu cibule. Vychlazené osvěží.
Častěji si v sezoně dopřávám meloun.

elkon

Když to vyndáš z lednice, tak je to jedno, má to stejnou teplotu.

Syd

Ani jedno, oboje mi způsobí těžký průjem.