Angi-Shy

Může se dát sýrová pomazánka do mrazáku?

Někdo se tu již ptal na pomazánky v mrazáku a že záleží i na druhu pomazánky, že pomazánka se zeleninou do mrazáku není moc vhodná atd.
Rád bych se zeptal trochu konkrétněji. Včera jsem si koupil pikantní sýrovou pomazánku, co prodávaj v lahůdkách v Albertu. Bohužel od pondělí do středečního večera budu mimo prahu, kde jídla bude dost, takže bych tam pomazánku také nestihl zpotřebovat. Proto mě napadl mrazák. Vím, že sýr v mrazáku vydrží, ale pomazánka, když v ní zelenina není, tedy kromě miniaturních kousíčků papriky, kterou pomazánka stejně „viděla jen z rychlíku“?

Odpovědi
da ny

Nikdy jsem to nezkoušela.
Vždy zmizí a do zásoby je nedělám.
Na kratší dobu, by to asi němělo být na závadu. Některé, z těch, které dělávám, moc vhodné pro zmražení /dle mého názoru), vhodné nejsou.
Vyzkoušejte a budete „vědět“. 😉
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-pomazanky-i-zamrazit
https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/pomazanka-z-mrazaku-pouzily-byste-85495/